Şifremi Unuttum  |  Yeni Üye Kaydı 

 1USD: 5.8358    1EUR: 6.5637   

 

HAKKIMIZDA  

CAN OTO YEDEK PARÇA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ , Oto Klima Yedek Parçaları , Soğutma Sistemleri Yedek Parçaları , Klima ve Soğutma Sistemleri El Aletleri İTHALATI , İHRACATI ve TOPTAN SATIŞINI Yapmaktadır.

 
2010 yılı itibariyle Tüm Yurt Genelinde belirli KLİMA TAMİR VE BAKIM SERVİSLERİ ile anlaşarak, Oto Klima Tamir ve Bakım işlerini , O Bölgede Bilgi , Beceri ve Servis Ekipmanları yeterli Servislere Yönlendirerek, ihtiyacı olan son kullanıcıya hizmet vermektedir.
 
Sürekli gelişen ve yenilenen otomotiv yan sanayi sektöründe sağlam bir yere sahip olmak amacıyla araştırmalara ve yatırımlara devam eden CAN OTO YEDEK PARÇA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ bu çalışmalarına ara vermeksizin devam etmektedir. Özellikle son yıllarda günümüz koşullarına göre devamlı gelişme gösteren oto klima ve soğutma sistemleri yan sanayi sektöründe öncü kuruluş olmayı kendine hedef belirlemiştir.
 
CAN OTO YEDEK PARÇA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ , Koşulsuz müşteri memnuniyeti prensibinden yola çıkarak , DENEYİMLİ ve GÜLER YÜZLÜ personeli ile, KALİTELİ MALZEMEYİ en uygun fiyata satma anlayışındadır.
 
CAN OTO YEDEK PARÇA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ; ticari faaliyetinin yanında gelecekte dünyamız için büyük tehlike arz eden küresel ısınmaya karşı; Kartal Samandıra Endüstri Meslek Lisesi ile işbirliği ile düzenlenen "Ozon Tabakasını İncelten Maddeler (OTİM) Toplanması, Temizlenmesi ve Islah Edilmesi" konulu eğitim seminerlerinin organizesine yardım ederek doğaya karşı görevini de yerine getirmiştir.

 

Satış ve İade Koşulları

Teslimat Şartları

Garanti ve İade Şartları

Gizlilik Politikası

Üyelik İşlemleri

Yeni Üye Kaydı

Üye Girişi

Şifre Hatırlatma

Bilgi Güncelleme

Sipariş İşlemleri

Alışveriş Sepetim

Sipariş Takibi 

Banka Hesap Numaraları

Can Oto Yedek Parça San. ve Tic. Ltd. Sti.

Mimar Sinan Mah. Üsküdar cad. Yedpa Tic. Mrkz. D Cad. No:106-107-108 Atasehir Istanbul

Tel : 0(216)471 10 11 - 0(216)471 20 09 - 0(216)471 10 07 - 0(216)471 15 03

Fax: 0(216) 471 16 29

CanOto B4B İndir