Şifremi Unuttum  |  Yeni Üye Kaydı 

 1USD: 5.8358    1EUR: 6.5637   

 

GARANTÄ° VE Ä°ADE SAYFASI  

Sitemizde satılan ürünler üretici ve ithalatçı firmaların garantisi altındadır. Satın alacağınız ürün ve hizmetlerin garanti koşulları satın aldığınız ürün ve hizmetlerin türüne göre değişiklik göstermekte ve herbir tedarikçi tarafından ayrı ayrı belirlenmektedir. Karanti süresi ve koşulları ürünlere göre değişiklik göstermetedir minimum garanti süresi 1(bir) yıldır ve aldığınız ürünlerde ayrıca garanti kosulları ve süresini içeren bir garanti belgesi çıkmaktadır.

Ürünü teslim alırken paketleri teslim aldığınız firma/kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer ürün yanlış ise ya da üründe herhangi bir hasar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü geri gönderiniz. Ürünü teslim aldıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz.

İade etmek istediğiniz ürün/ ürünler hasarlı ise kargo ücreti şirketimiz tarafından karşılanacaktır. Ürünü geri iade etmeden önce tarafımıza mutlaka bilgi verilmesi gerekmektedir.Müşteri, ürünün kendisine teslim edildiği şekliyle 7 gün içerisinde gerekçe göstermeksizin ürünü iade edebilir. Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması durumunda iade edilen ürün Can Oto Yedek Parça San. ve Tic. Ltd. Şti. ye ulaştığı andan itibaren engeç on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade/kredi kartına geri yansıtma şeklinde edilir. Bu işlemler esnasındaki kargo ücreti müşteriye aittir.

Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vb. şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez. Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, üretici firmaların yetkili servislerine başvurulmalıdır.


 

Satış ve İade Koşulları

Teslimat Şartları

Garanti ve İade Şartları

Gizlilik Politikası

Üyelik İşlemleri

Yeni Üye Kaydı

Üye Girişi

Şifre Hatırlatma

Bilgi Güncelleme

Sipariş İşlemleri

Alışveriş Sepetim

Sipariş Takibi 

Banka Hesap Numaraları

Can Oto Yedek Parça San. ve Tic. Ltd. Sti.

Mimar Sinan Mah. Üsküdar cad. Yedpa Tic. Mrkz. D Cad. No:106-107-108 Atasehir Istanbul

Tel : 0(216)471 10 11 - 0(216)471 20 09 - 0(216)471 10 07 - 0(216)471 15 03

Fax: 0(216) 471 16 29

CanOto B4B İndir